|
Ponedjeljak, 29 Kolovoz 2011 09:33 |
 U sklopu programa "upsko ljeto" '11 sino? je na plivalištu Vaterpolskog kluba Gusar nastupila dalmatinska klapa Iskon iz Splita. Koncert je poklon Turisti?ke zajednice Vaterpolskom klubu Gusar povodom 60. obljetnice njegovog osnivanja. Koncertni ugo?aj je privukao veliki broj stranih gostiju ali i doma?ih ljubitelja klapske pjesme koji su u prvom dijelu mogli uivati u "a capella" izvedbama, a potom i u obradama uz pratnju gitare. U ugodnom ambijentu tako nam je brzo proletila "Rua crvena", "?ale moj", "Šijavica" i brojne dalmatinske pjesme, pa iako nas još nisu "pristali volit" ipak je došlo "Vrime za kraj". Nakon nastupa klape uslijedio je i vatromet.
|