|
Petak, 25 Veljača 2011 17:39 |
 Koncertom popularnog sarajevskog benda Crvena Jabuka ve?eras u Karnevalskom šatoru u Srebrenom, po?inje manifestacija "Karnevo u upi 2011" koja bi uz dva dana odmora trebala trajati 12 dana, sve do utorka, ultimih od poklada, 8. oujka. Ovogodišnji Karnevalski šator je puno opremljeniji nego lani. Postavljen je i drveni pod cijelom površinom šatora, što uz grijanje garantira topao i ugodan ambijent bez obzira na današnje hladno snjeno vrijeme u upi. Crvena jabuka na glazbenoj je sceni od 1985. i neke od njihovih najpoznatijih pjesama postali su pravi „evergreeni“, pa vjerujemo da dobar provod ne?e izostati.
|